39è CONCURS BÍBLIC

Els nostres alumnes de 1r a 4t de l'ESO i de 1r de Batxillerat (un total de 270) han participat al 39è Concurs Bíblic de Catalunya, organitzat pel Grup Avant de la Federació de Cristians de Catalunya.
 
Gràcies a aquest concurs que promou l'estudi entre els joves dels textos bíblics, els nostres alumnes han pogut aprofundir el missatge humà i religiós de la Curació d'un paralític (Lc 5, 17-26).

Share this post

Sobre nosaltres

Centre concertat en tots els nivells educatius: Educació Secundària Obligatòria, Batxillerats (Humanitats i Ciències Socials, Ciències i Tecnologia), Cicles Formatius de Grau Mitjà (Cures Auxiliars d'Infermeria i Gestió Administrativa) i Cicle Formatiu de Grau Superior (Administració i Finances). També s'imparteixen activitats complementàries i extraescolars.